Kler na Blu-ray i DVD - przegląd ofert i specyfikacja

Już 6 lutego do polskich sklepów trafią wydania Blu-ray i DVD z filmem "Kler", największym kinowym hitem ubiegłego roku, który wstrząsnął nie tylko środowiskiem polskiego kina, ale całym polskim społeczeństwem. We wpisie prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Kler pobił dotychczasowy rekord pod względem najlepszego weekendu otwarcia w polskich kinach i stał się numer jeden zeszłorocznego box office, a po zaledwie czterech tygodniach od premiery przebił wynik Quo Vadis i stał się największym kinowym przebojem XXI wieku w Polsce.

Dystrybutorem filmu na polskim rynku jest Kino Świat, który przygotował po jednym wydaniu na Blu-ray i DVD. Na niebieskim krążku Kler doczeka się standardowego wydania w plastikowym opakowaniu, a na DVD trafi w formie bookletu z książeczką liczącą 24 strony. Wśród dodatków specjalnych znajdą się making of z produkcji filmu, materiały „o filmie” oraz zwiastun.

Płyty DVD i Blu-ray będą wyposażone w audiodeskrypcję dla os. niewidzących oraz polskie napisy dla os. niesłyszących. Nie zabraknie także angielskich napisów.

Kler Blu-ray - opakowanie plastikowe

Kler_3D-BD-min.jpg

Gdzie kupić?

Kler DVD - booklet

Kler_3D-DVD-z-ks-min.jpg

Gdzie kupić?

źródło: Kino Świat / zdj. Bartosz Mrozowski