Komiksowa środa: Wonder Woman i Silver Surfer (aktualizacja)

Już jutro do kiosków trafi kolejna porcja komiksów od wydawnictw Hachette i Eaglemoss. Dokładną rozpiskę tytułów znajdziecie poniżej.

W ramach Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela ukaże się 124. tom pod tytułem Silver Surfer: Nowy Świt. W albumie znajdą się zeszyty: Silver Surfer Vol. 7 #1-5, pierwotnie publikowane od marca do sierpnia 2014, oraz All-New Marvel NOW! Point One #1, pierwotnie opublikowany w styczniu 2014 roku.

Drugim tytułem, który trafi jutro do kiosków będzie 27. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics, czyli Wonder Woman: Raj utracony. Historia została pierwotnie opublikowana w zeszytach Wonder Woman Vol. 2 #164-170 (listopad 2000 roku - kwiecień 2001 roku). Dodatkowo w albumie znajdzie się zeszyt New Teen Titans Vol 1 #38, pierwotnie opublikowany w listopadzie 1983 roku. Prezentację jutrzejszego albumu znajdziecie na naszym portalu. Aktualizowany spis wszystkich wydań z kolekcji znajdziecie tutaj: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - spis.

Aktualizacja: Prawdopodobnie w kioskach pojawi się także pierwszy numer nowej kolekcji Hachette w ramach The Savage Sword of Conan pod tytułem Czerwone Ćwieki. Cena pierwszego numeru wyniesie 9,90 zł, a kolejne numery będą ukazywały się co 2 tygodnie. Możliwe również, że będzie to test i komiks pojawi się tylko w wybranych miastach.

źródło: DC Comics / Marvel Comics