Koncert Jamesa Newtona Howarda - wyniki konkursu

Zakończył się kolejny konkurs na Filmożercach, w którym można było zgarnąć dwie podwójne wejściówki na koncerty Jamesa Newtona Howarda.

O koncercie

Jeden z najbardziej cenionych i wszechstronnych współczesnych kompozytorów muzyki filmowej, James Newton Howard zagra w Polsce jesienią 2017 r. Jest autorem niezapomnianej muzyki do serii Igrzyska śmierci, hitów Szósty Zmysł i King Kong, komedii romantycznych Pretty Woman i Mój chłopak się żeni i wielu innych.

Koncerty odbędą się

  • 26 listopada 2017, 19:00  - Kraków
  • 27 listopada 2017, 19:00  - Warszawa

JVS Group zaprasza na koncerty Jamesa Newtona Howarda w Polsce!

Amerykański muzyk i kompozytor James Newton Howard jest jednym z najbardziej utytułowanych twórców muzyki filmowej naszych czasów. Współpracuje z najwybitniejszymi reżyserami światowego kina. Jego  kompozycje dopełniają najpopularniejsze filmy hollywoodzkie. Każdego roku do kin wchodzi kilka superprodukcji ze wspaniałymi ścieżkami dźwiękowymi jego autorstwa.

James Newton Howard działa na scenie muzycznej od trzydziestu lat. Otrzymał osiem nominacji do Oscara, cztery nominacje do Grammy i Złotych Globów. W trakcie swojej kariery napisał muzykę do ponad 120 filmów z różnych gatunków filmowych. W jego dorobku znajdują się wybitne kompozycje, które wzbogacają dramatyczne sceny, ale także romantyczne i melancholijne melodie.

JNH_plakat.jpg

Przypomnijmy zadanie konkursowe:

Jaki film, do którego muzykę skomponował James Newton Howard, cenisz najbardziej? Odpowiedź uzasadnij w 2-3 zdaniach.

Spośród osób, które polubiły nasz profil na Facebooku oraz uzasadniły swoją odpowiedź, wybraliśmy dwójkę zwycięzców.

Zatem podwójne wejściówki na to niezwykłe wydarzenie muzyczne otrzymują:

Martyna Bobek i Piotr Mierzeński.

Laureatom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dużych wrażeń podczas oglądania i słuchania koncertu! Pozostałym Czytelnikom bardzo dziękujemy za uczestnictwo w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

źródło: Jvsgroup.pl