Koniec serialowego Doom Patrol - zwiastun finałowego odcinka

Platforma DC Universe pokazała dzisiaj swoim widzom przedostatni odcinek pierwszego sezonu serialu „Doom Patrol”, a po jego premierze zaprezentowała fanom produkcji zwiastun finałowego epizodu, który zadebiutuje w przyszły piątek. Zobaczcie sami.

Piętnasty odcinek pod tytułem Ezekiel Patrol będzie miał swoją premierę na platformie DC Universe już 24 maja. Jak na razie nie otrzymaliśmy jeszcze potwierdzenia, czy serial zostanie przedłużony na drugi sezon. Pod koniec maja na platformie DC zadebiutuje natomiast kolejny oryginalny serial, który tym razem poświęcony będzie postaci Swamp Thinga.

Aktualnie serial dostępny jest wyłącznie na platformie DC Universe dla widzów z USA. Wiemy już jednak, że „Doom Patrol”zadebiutuje niedługo również w Polsce za sprawą platformy HBO GO.

Jak na razie nie znamy jednak dokładnej daty premiery serialu, ale możemy założyć, że stanie się to w ciągu najbliższych tygodni.

W głównych rolach w serialu Doom Patrol zagrali: April Bowlby, Jake Michaels, Diane Guerrero, Jovian Wade, Brendan Frasier, Timothy Dalton i Alan Tudyk.

źródło: zdj. DC Universe/ Warner Bros.