Konkurs "Ready Player One" - wygraj soundtrack i książkę!

Na naszym portalu możecie się już zapoznać z recenzjami filmu "Ready Player One" w reżyserii Stevena Spielberga i soundtracku z muzyką Alana Silvestriego oraz z informacjami na temat książki Ernesta Cline'a. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym zdecydowanie warto wziąć udział. Mamy bowiem do rozdania egzemplarze płyty od Universal Music Polska i powieści, wydanej w naszym kraju nakładem Wydawnictwa Feeria.

Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie otrzyma soundtrack i książkę. Następnej przypadnie płyta, zaś kolejnych zwycięzców nagrodzimy powieścią "Player One".

A oto zadanie konkursowe:

Ponad połowa filmografii Stevena Spielberga oparta jest na materiale literackim: powieściach (np. "Szczęki", "Park Jurajski", "Lista Schindlera"), opowiadaniach ("Pojedynek na szosie"), nawet komiksie ("Przygody Tintina"). Także najnowszy obraz "Ready Player One" bazuje na bestsellerowym tytule.

Tym razem chcemy zapytać o wasz ulubiony film twórcy "E.T.", który powstał na podstawie literatury. Odpowiedź należy uzasadnić jednym zdaniem.

Player One_powiekszenie.jpg

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Ready Player One - konkurs". Konkurs trwa do 14.04.2018 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 14 kwietnia 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD i książkami, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 15 kwietnia 2018 roku.

źródło: Universal Music Polska / Wydawnictwo Feeria / zdj. Warner Bros.