Konkurs "Ready Player One" - wygraj soundtrack z piosenkami!

Na naszym portalu możecie przeczytać recenzje filmu "Ready Player One" w reżyserii Stevena Spielberga, soundtracku z muzyką Alana Silvestriego oraz albumu z piosenkami (w sprzedaży w polskich sklepach od 11 maja). Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać poniższą płytę, wydaną w naszym kraju przez Universal Music Polska.

Decca Records przedstawia drugi album towarzyszący premierze filmu Ready Player One. Krążek zawiera wielkie przeboje, wybrane przez samego Stevena Spielberga! Wśród nich znalazły się między innymi: Stayin' Alive Bee Gees, Stand On It Bruce’a Springsteena oraz I Wanna Be Your Lover Prince’a.

Spis utworów:

1. I Wanna Be Your Lover - Prince
2. Everybody Wants To Rule The World - Tears For Fears
3. Just My Imagination (Running Away With Me) - The Temptations
4. Stand On It - Bruce Springsteen
5. One Way Or Another - Blondie
6. Can't Hide Love - Earth, Wind & Fire
7. Blue Monday - New Order
8. Stayin' Alive - Bee Gees
9. We're Not Gonna Take It - Twisted Sister
10. You Make My Dreams - Daryl Hall & John Oates
11. Pure Imagination - Bryan Nguyen feat. Merethe Soltvedt

A oto zadanie konkursowe:

Jaki jest Twój ulubiony, napisany specjalnie do filmu, muzyczny przebój (polski lub zagraniczny) z lat 80-tych XX wieku? Odpowiedź należy uzasadnić jednym zdaniem.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Ready Player One - dogrywka". Konkurs trwa do 24.05.2018 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 24 maja 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 25 maja 2018 roku.

Źródło: Universal Music Polska / zdj. Warner Bros. / Decca Records