Konkurs - wygraj Barry Seal: Król Przemytu na DVD

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w nowym konkursie, w którym możecie wygrać film Barry Seal: Król Przemytu na DVD.

Na portalu znajdziecie już naszą recenzję filmu oraz wydania Blu-ray: Barry Seal: Król Przemytu - recenzja filmu i wydania Blu-ray [2D, opakowanie elite]. A teraz zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest wydanie DVD z filmem. Poznajcie szczegóły.

Tom Cruise jeszcze raz łączy siły z Dougiem Limanem, reżyserem „Na skraju jutra”, by przypomnieć międzynarodową eskapadę opartą na bulwersujących faktach – historię kanciarza i oszusta, który wdał się w jedną z największych tajnych operacji w historii USA. „Barry Seal: Król przemytu”, ujawniający najtajniejszy sekret CIA, przypomina starą prawdę: „Nie jest zbrodnią to, co robisz w imię wyższych racji”.

Zadanie konkursowe:

Tom Cruise miał już okazję współpracować z Dougiem Limanem na planie filmu Na skraju jutra. Który z filmów cenisz sobie bardziej i dlaczego? Barry Seal: Król Przemytu czy Na skraju jutra? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Barry Seal: Król Przemytu - konkurs". Konkurs trwa do 20.03.2018 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 20 marca 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Najciekawszą wypowiedź nagrodzimy wydaniem DVD z filmem Barry Seal: Król Przemytu, a nagroda zostanie dostarczona do laureata akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 21 marca 2018 roku.

źródło: Filmostrada / Universal Pictures