Konkurs - wygraj film "Auta 3" na DVD!

Z okazji premiery przebojowej animacji "Auta 3" na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym mamy dla Was dwa egzemplarze DVD.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

Zadanie konkursowe:

Jaka jest Twoja ulubiona animacja ze studia Pixar? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Auta 3 - konkurs". Konkurs trwa do 24.11.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 24 listopada 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com oraz polubi stronę naszego portalu na Facebooku.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy DVD z filmem, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe i polubiły fanpage portalu Filmozercy.com w serwisie Facebook.
  5. W mailu z odpowiedzią podawajcie także swoją nazwę konta w serwisie Facebook. Jest to wymagane tylko wtedy gdy nazwa konta różni się od Waszego imienia i nazwiska w zgłoszeniu konkursowym.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 25 listopada 2017 roku.

źródło: Galapagos / Disney / Pixar