Konkurs - wygraj film "Milczenie" na DVD

Z okazji dzisiejszej premiery wydania DVD z filmem Milczenie w reżyserii Martina Scorsese, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z trzech egzemplarzy DVD z filmem.

Milczenie DVD - booklet

Wydanie DVD z filmem Milczenie znajdziecie między innymi w oficjalnym sklepie dystrybutora Gutekfilm.pl w cenie 24.99 zł.

Zadanie konkursowe:

Jaki jest Twój ulubiony film w reżyserii Martina Scorsese? Odpowiedź uzasadnij w jednym, dwóch  zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Milczenie - konkurs". Konkurs trwa do 20.12.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 20 grudnia 2017 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Trzy najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy DVD z filmem "Milczenie", a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które przesłały odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 21 grudnia 2017 roku na portalu Filmozercy.com.

źródło: Gutek Film / Paramount Pictures