Konkurs - wygraj film "Pokot" na Blu-ray i DVD!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest film "Pokot" na Blu-ray i DVD. Fundatorem nagrody jest firma Agora.

Polub nasz profil na Facebooku, aby wziąć udział w konkursie!

Osoba, która zajmie I miejsce otrzyma:

1) Film na Blu-ray

Pokot Blu-ray - amaray

Osoby, które zajmą II i III miejsce otrzymają po jednym wydaniu:

Pokot DVD - booklet

Pytanie konkursowe:

"Pokot" został niedawno ogłoszony polskim kandydatem do Oscarów, a na 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymał dwa wyróżnienia. Podajcie, w jakich kategoriach na Festiwalu w Gdyni zwyciężył film Agnieszki Holland.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Pokot - konkurs". Konkurs trwa do 6.10.2017 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 6 października 2017 roku prześle odpowiedź na zadane powyżej pytanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com oraz polubi stronę naszego portalu na Facebooku.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Laureat akcji zostanie wyłoniony drogą losowania, a nagroda zostanie dostarczona do niego w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W losowaniu wezmą udział jedynie osoby, które przesłały prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe i polubiły fanpage portalu Filmozercy.com w serwisie Facebook.
  5. W mailu z odpowiedzią podawajcie także swoją nazwę konta w serwisie Facebook. Jest to wymagane tylko wtedy gdy nazwa konta różni się od Waszego imienia i nazwiska w zgłoszeniu konkursowym.
  6. Wyniki zostaną ogłoszone 7 października 2017 roku.

źródło: Agora