Konkurs - wygraj LEGO NINJAGO: Film na DVD!

Z okazji premiery przebojowej animacji LEGO NINJAGO: Film na 4K UHD, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD, zapraszamy do udziału w konkursie, w którym mamy dla Was dwa egzemplarze DVD.

Zadanie konkursowe:

Jaka jest Twoja ulubiona animacja z serii LEGO? Odpowiedź uzasadnij w dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "LEGO NINJAGO: Film - konkurs". Konkurs trwa do 11.03.2018 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 11 marca 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  3. Dwie najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy wydaniem DVD z animacją LEGO NINJAGO: Film, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
  4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  5. Wyniki zostaną ogłoszone 12 marca 2018 roku.

źródło: Galapagos