Konkurs - wygraj soundtrack CD z filmu Plan B

Od 2 lutego w polskich kinach możecie oglądać nowy film Kingi Dębskiej pod tytułem Plan B, a od 16 lutego w sklepach znajdziecie soundtrack z filmu, wydany nakładem Wydawnictwa Agora. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć jeden egzemplarz wspomnianego wydawnictwa.

Ścieżka dźwiękowa do filmu zawiera utwory słowackiego kompozytora Michala Novinskiego oraz piosenki znanych czeskich i słowackich artystów. Zwieńczeniem tej muzycznej uczty jest autorska wersja utworu Wojciecha Młynarskiego w wykonaniu Darii Zawiałow „Jeszcze w zielone gramy”, który w styczniu 2018 roku wspiął się na 1. miejsce „Listy przebojów Programu Trzeciego”.

plan_b_soundtrack_cover-min.jpg

Tracklista

 1. STAY - Jana Andevska
 2. MIREK - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 3. HAPPY R. - EOST
 4. KLARA - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 5. SUNLIGHT OF MY HEART - James Harries
 6. SAMOTNOŚĆ - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 7. I'M THE EXPLODING- EOST
 8. MIŁOŚĆ - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 9. CICHE SZCZĘŚCIE - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 10. NOWY DZIEŃ - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 11. POGRZEB - muzyka oryginalna Michal Novinsky
 12. NATALIA I BARBARA - Kinga Preis i Dorota Kolak – dialog z filmu
 13. JESZCZE W ZIELONE GRAMY - Daria Zawiałow
 14. PLAN B - muzyka oryginalna Michal Novinsky

A oto zadanie konkursowe:

Jak przekonałbyś innych do zobaczenia nowego filmu Kingi Dębskiej pod tytułem Plan B? Odpowiedź uzasadnij w jednym - dwóch zdaniach.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując Plan B - konkurs. Konkurs trwa do 01.03.2018 r. włącznie. I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku.

Regulamin konkursu:

 1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 2 marca 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
 2. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
 3. Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy płytą CD, a nagroda zostanie dostarczona do laureata w ciągu 21 dni od ogłoszenia oficjalnych wyników na portalu Filmozercy.com.
 4. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone 3 marca 2018 roku.

źródło: Agora / Next Film