Konkurs – wygraj soundtrack „Pewnego razu w... Hollywood” na CD!

16 sierpnia 2019 roku do sprzedaży w polskich sklepach trafił soundtrack z filmu „Pewnego razu w... Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino. Zapraszamy zatem do udziału w konkursie, w którym mamy do rozdania dwa egzemplarze płyty, wydanej w naszym kraju nakładem Sony Music Poland.

O soundtracku

Ponad 20 legendarnych kawałków z ery Hollywood lat 60-tych XX wieku znalazło się na soundtracku z nowego filmu Quentina TarantinoOnce Upon a Time in... Hollywood”. Reżyser, słynący z kolekcjonowania winylowych płyt, postanowił sam wybrać utwory, które stworzyły list miłosny do muzyki lat 60-tych. Pośród artystów na krążku znajdziemy m. in. Deep Purple, Neila Diamonda, Paula Revere & The Raiders, a także vintage’owe reklamy radiowe, które zamykają nas w kapsule czasu, tworząc niesamowitą atmosferę.

Once Upon a Time in... Hollywood” to powrót do roku 1969 w Los Angeles. Do czasów kiedy wszystko się zmienia. Telewizyjna gwiazda – Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler – Cliff Booth (Brad Pitt) działają w branży, którą powoli przestają poznawać. Dziewiąty film legendarnego reżysera porusza kilka linii fabularnych i zrzesza grupę największych aktorów znanych nam z wielkiego ekranu. W obrazie występują także Margot Robbie (jako Sharon Tate), Al Pacino, Emile Hirsch, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Bruce Dern, Kurt Russell oraz Rafał Zawierucha w roli Romana Polańskiego.

Pewnego razu w... Hollywood - okładka soundtracku CD

Tracklista:

1. Treat Her Right – Roy Head & The Traits (2:04)
2. Ramblin' Gamblin' Man – The Bob Seger System (2:22)
3. Hush – Deep Purple (4:08)
4. Mug Root Beer Advertisement – KHJ (0:08)
5. Hector – The Village Callers (2:32)
6. Son of a Lovin' Man – The Buchanan Brothers (2:56)
7. Paxton Quigley's Had The Course (from the MGM film Three in the Attic) – Chad & Jeremy (3:17)
8. Tanya Tanning Butter Advertisement – Bristol-Myers (1:06)
9. Good Thing – Paul Revere & The Raiders (3:02)
10. Hungry – Paul Revere & The Raiders (2:53)
11. Choo Choo Train (Mono Single Version) – The Box Tops (2:50)
12. Jenny Take A Ride – Mitch Ryder & The Detroit Wheels (3:36)
13. Kentucky Woman – Deep Purple (4:45)
14. The Circle Game – Buffy Sainte-Marie (3:00)
15. Mrs. Robinson – Simon & Garfunkel (3:36)
16. Numero Uno Cologne Advertisement – I Profumi di Capri (0:49)
17. Bring a Little Lovin' – Los Bravos (2:17)
18. Suddenly / Heaven Sent Advertisement – Harold E. Weed / Dana Classic Fragrances (0:59)
19. Vagabond High School Reunion – KHJ (0:20)
20. KHJ Los Angeles Weather Report – KHJ (0:10)
21. The Illustrated Man Advertisement / Ready for Action (0:29)
22. Hey Little Girl – Dee Clark (2:15)
23. Summer Blonde Advertisement – Coty Inc. (1:15)
24. Brother Love's Traveling Salvation Show – Neil Diamond (3:27)
25. Don't Chase Me Around (from the MGM film GAS-S-S-S) – Robert Corff (1:45)
26. Mr. Sun, Mr. Moon – Paul Revere & The Raiders feat. Mark Lindsay (2:45)
27. California Dreamin' – José Feliciano (4:09)
28. Dinamite Jim (English Version) – I Cantori Moderni Di Alessandroni (2:27)
29. You Keep Me Hangin' On (Quentin Tarantino Edit) – Vanilla Fudge (5:00)
30. Miss Lily Langtry (cue from „The Life and Times of Judge Roy Bean") – Maurice Jarre (3:13)
31. KHJ Batman Promotion – KHJ (1:06)

Czas trwania płyty: 74:41

Zadanie konkursowe

Waszym zdaniem: która – ta jedna jedyna – scena z filmów Quentina Tarantino została zilustrowana idealnie dobranym do niej utworem muzycznym? Wybór należy krótko uzasadnić.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując Tarantino – konkurs”. Konkurs trwa do 6 września 2019 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 6 września 2019 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaakceptuje regulamin konkursu, wpisując w treści wiadomości adnotację Akceptuję regulamin konkursu”. Zgłoszenia bez akceptacji nie będą brane pod uwagę.
  3. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  4. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od powiadomienia drogą mailową o wygranej.
  5. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóżnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
  6. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  7. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  8. W związku z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu (6 września 2019 roku).

Źródło: zdj. Sony Pictures / Columbia Pictures / materiały prasowe: Sony Music Poland