Konkurs - wygraj soundtracki "Narodziny gwiazdy" i "Bohemian Rhapsody" na CD!

Tej jesieni do kin trafiły dwa muzyczne filmy: Narodziny gwiazdy i Bohemian Rhapsody. W sprzedaży pojawiły się również soundtracki z obu produkcji. Zapraszamy zatem do udziału w konkursie, w którym mamy do rozdania cztery egzemplarze płyt, wydanych w naszym kraju nakładem Universal Music Polska.

Narodziny gwiazdy

Bohemian Rhapsody

Zadanie konkursowe:

Napiszcie krótko o ścieżce dźwiękowej z ulubionego filmu muzycznego.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy konkursy@filmozercy.com, w tytule wiadomości wpisując "Narodziny gwiazdy i Bohemian Rhapsody - konkurs". Konkurs trwa do 9.12.2018 r. włącznie. I jeszcze dwie bardzo ważne sprawy: nie zapomnijcie o swoim imieniu i nazwisku oraz pamiętajcie, aby uważnie zapoznać się z poniższym regulaminem konkursu.

Regulamin konkursu:

  1. W konkursie może wziąć udział każdy, kto do dnia 9 grudnia 2018 roku prześle odpowiedź na powyższe zadanie konkursowe na adres konkursy@filmozercy.com.
  2. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaakceptuje regulamin konkursu, wpisując w treści wiadomości adnotację "Akceptuję regulamin konkursu". Zgłoszenia bez akceptacji nie będą brane pod uwagę.
  3. Każdy Uczestnik może przesłać tylko jedno zgłoszenie. W przypadku przesłania większej ilości zgłoszeń przez jednego Uczestnika lub przesłania kilku zgłoszeń z jednego adresu e-mail, w konkursie weźmie udział najwcześniejsze zgłoszenie, przesłane w czasie trwania Konkursu.
  4. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy płytami CD, a nagrody zostaną dostarczone do laureatów akcji w ciągu 21 dni od powiadomienia drogą mailową o wygranej.
  5. Portal Filmozercy.com nie ponosi odpowiedzialności za opóżnienia w dostarczeniu przesyłek z nagrodami, za nie dostarczenie ich w planowanym terminie oraz za wszelkie ewentualne uszkodzenia powstałe podczas ich transportu.
  6. W konkursie wezmą udział jedynie osoby, które prześlą odpowiedź na zadanie konkursowe.
  7. Każdy uczestnik konkursu przesyłający zgłoszenie, wyraża zgodę na przekazanie swoich danych osobowych (imię i nazwisko, adres e-mail, adres do wysyłki nagrody) portalowi Filmozercy.com w celu wysłania nagrody na wskazany przez uczestnika adres.
  8. W związku z wejściem w życie rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), laureaci akcji o wygranej zostaną powiadomieni drogą mailową w ciągu trzech dni od daty zakończenia konkursu (9 grudnia 2018 roku).

Źródło: zdj. Warner Bros. / Twentieth Century Fox / Universal Music Polska