Kulisy wielkiej bitwy z 7. sezonu Gry o Tron

Stacja HBO nie daje nam zapomnieć o swoim najpopularniejszym serialu. W oczekiwaniu na wydania Blu-ray i DVD z siódmym sezonem Gry o Tron, które zadebiutują w grudniu, HBO zaprezentowało fragment drugiego odcinka serii dokumentalnej The Game Revealed. W materiale możemy zobaczyć kulisy tworzenia wielkiej bitwy morskiej z drugiego epizodu zakończonej niedawno serii. Zobaczcie sami.

The Game Revealed będzie składała się z 7 odcinków. Każdy z nich będzie odpowiadał analogicznemu odcinkowi serialu i ukazywał specjalne materiały zza kulis. W ich skład wchodzić będą eksluzywne wywiady z aktorami, twórcami i resztą ekipy odpowiedzialnej za dany odcinek. Pierwsza część serii została udostępniona przez HBO na kanale YouTube. Pozostałe odcinki będą dostępne dla posiadaczy abonamentu HBO GO. 

 

Fragment drugiego odcinka

Premierę angielskich wydań z siódmym sezonem zapowiedziano na 11 grudnia. Na ten moment nie znamy jeszcze specyfikacji płyt, które znajdą się w wydaniach. Przypominamy, że do piątego sezonu w angielskich edycjach serialu mogliśmy znaleźć polskiego lektora i napisy. Polskiej wersji zabrakło jednak w wydaniach z szóstą serią, dlatego trudno jednoznacznie stwierdzić, jak będzie wyglądała sytuacja z polską wersją językową w wydaniach z najnowszym sezonem Gry o Tron .

Pre-order możecie składać już na angielskim Amazonie: wydanie w steelbooku - £34.99, wydanie w digi-packu - £49.99 oraz wydanie zbiorcze z sezonami 1-7 - £99.99.

81xn2YDAffspDL._SL1500_.jpg
Poglądowa grafika, która może ulec zmianie.

Pod koniec lipca pre-order na wydania z siódmym sezonem wystartował również na niemieckim Amazonie. Podobnie jak na Amazon.co.uk dostępne są wydania w steelbooku i digi-packu. Premierę wydań zapowiedziano na 14 grudnia 2017 roku. W USA wydania z siódmą serią trafią do sprzedaży 12 grudnia. Na razie nie mamy żadnych informacji o dacie premiery polskiego wydania siódmej serii, ale tak jak w przypadku poprzednich sezonów Gry o Tron na pewno doczekamy się edycji Blu-ray i DVD.