Mamie Gummer zagra w trzecim sezonie Detektywa

W obsadzie trzeciego sezonu Detektywa są już Scoot McNairy, Mahershala Ali i Stephen Dorff, a dzisiaj potwierdzono, że do tego grona dołączy także Mamie Gumme.

Aktorka wcieli się w postać Lucy Purcell, młodej matki znajdującej się w centrum okrtutnej zbrodni, która będzie głównym watkiem trzeciej serii serialu.

Mamie Gumme znana jest publiczności z ról w filmach takich jak Oddział, Nigdy nie jest za późno, Panaceum oraz serialu Emily Owens, M.D.

Fabuła serialu skoncentruje się na okrutnych zbrodniach dokonanych w samym sercu krainy Ozark, a akcja serialu będzie rozgrywać się na przestrzeni trzech linii czasowych.

Mahershala Ali i Stephen Dorff wcielą się w postacie detektywów z Północnego Arkansas, którzy od wielu lat próbują rozwiązać sprawę zbrodni. W roli scenarzysty powróci twórca serialu Nic Pozzolatto. Za reżyserię większości odcinków odpowiadał będzie Jeremy Saulnier.

Przypominamy, że każdy sezon serialu jest oddzielną i zamkniętą historią z nowymi bohaterami i miejscem akcji. W pierwszym sezonie Detektywa główne role zagrali Matthew McConaughey i Woody Harrelson. W drugiej serii w bohaterów serialu wcielili się między innymi Colin Farrell, Rachel McAdamsTaylor Kitsch i Vince Vaughn.

Data premiery trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana.

źródło: Comingsoon.net / The CW