Mamy zwiastun trzeciego sezonu „Castlevanii”!

Netflix pokazał właśnie pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialu „Castlevania”. Produkcja powróci na platformę już 5 marca.

Twórcy zapowiadali niedawno, że w trzecim sezonie zobaczymy „więcej tajemnic, morderstw, zniszczenia i wampirów niż kiedykolwiek wcześniej”. Nad trzecią serią pracowali reżyser Sam Deats, scenarzysta i producent Warren Ellis oraz producenci Adi Shankar, Fred Seibert i Kevin Kolde. Trzecia seria ma składać się z 10 odcinków. 

Castlevania to anime oparte na kultowej serii gier wideo pod tym samym tytułem. Pierwsza część gry ukazała się w 1986 roku i opowiadała historię łowcy wampirów Trevora Belmonta. Bohater jest ostatnim przedstawicielem wielowiekowego rycerskiego rodu, który wskutek złych decyzji przed laty utracił szacunek. Trevorowi nadarza się jednak okazja, by przywrócić honor swojej rodzinie. Zostaje on wynajęty do ochrony krainy Wallachia przed demonami, nasłanymi na nią przez samego hrabiego Draculę. Legendarny wampir pragnie zemścić się na społeczności Wallachi za śmierć swojej ukochanej żony, niesłusznie skazanej na spalenie na stosie za bycie czarownicą. 

źródło: Netflix