Marcowe zapowiedzi Filmostrady - Pierwszy człowiek, Damulka, Assassination Nation i inne

Poznaliśmy listę marcowych premier od dystrybutora Filmostrada. Oprócz przesuniętych z lutego wydań DVD, Blu-ray i 4K UHD z filmem Pierwszy człowiek w ofercie dystrybutora pojawią się także filmy Damulka, Assassination Nation, Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy i Arizona. Poznajcie szczegóły.

Pierwszy człowiek oprócz trzech standardowych wydań na DVD, Blu-ray i 4K UHD doczeka się jeszcze limitowanego steelbooka na Blu-ray. Film doczeka się angielskiej ścieżki dźwiękowej w formacie Dolby Atmos i polskiego lektora w systemie dźwięku Dolby Digital 5.1 oraz polskich napisów. Na płycie 4K UHD z filmem Damiena Chazelle'a znajdziemy obraz w systemie Dolby Vision.

Pozostałymi premierami marca będą wydania DVD z filmami: Damulka, Assassination Nation, Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy i Arizona. Każdy z tytułów otrzyma standardowe wydanie w plastikowym opakowaniu. Na płytach obecna będzie polska ścieżka dźwiękowa w formacie Dolby Digital 5.1. W przypadku bajki Barbie będzie to dubbing, a w pozostałych pozycjach – lektor. Nie zabraknie również polskich napisów.

Wszystkie wydania trafią do sprzedaży 21 marca 2019 roku.

Pierwszy człowiek Blu-ray - opakowanie plastikowe

Pierwszy-czlowiek-BR-pack-min.png

Pierwszy człowiek 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

Pierwszy-czlowiek-4K-pack-min.png

Pierwszy człowiek Blu-ray - steelbook

Pierwszy-czlowiek-BR-C-card-steelbook-pack-min.png


Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy

Dołącz do Barbie i Chelsea i odkryj, że marzenia naprawdę się spełniają! Odwiedź magiczne krainy Dreamtopii z pomocą wyobraźni Chelsea i przeżyj cztery pełne zabawy przygody! Niezależnie, czy siostry szukają zaginionej magicznej różdżki, stawiają stajnię z lukrecji czy też naprawiają supersoniczny lemoniator – wyprawa Barbie i Chelsea pełna jest niezwykłych wydarzeń. Zobacz, jakie czarodziejskie historie kryją się w Krainie Słodkości i Krainie Klejnotów, poznaj ich mieszkańców i daj się ponieść wyobraźni!

Barbie-Dreamtopia-Swieto-zabawy-DVD-pack-min.png

Assassination Nation

Maturzystka Lily, podobnie jak jej trzy przyjaciółki, żyje – jak cały współczesny świat – sms-ami, postami, selfikami i czatami. Ale kiedy tajemniczy haker zaczyna ujawniać treść prywatnych wiadomości i sekrety tysięcy ludzi, życie w małym miasteczku przewraca się do góry nogami. Złość kumuluje się w wybuch agresji, a cztery dziewczyny stają do walki o życie przeciwko uzbrojonym po zęby gangsterom.

Assassination-Nation-DVD-pack-min.png

Damulka

Samuel Alabaster (Robert Pattinson) przemierza Dziki Zachód, by poprosić o rękę Penelope (Mia Wasikowska), miłość swego życia. Kiedy dowiaduje się, że jego wybranka została porwana, wyrusza w podróż, podczas której zaczyna zadawać sobie pytanie czy istotnie ta damulka znajduje się w opałach?

Damulka-DVD-pack-min.png

Arizona

Mroczna, choć zabawna historia rozgrywa się w samym środku kryzysu hipotecznego 2009 roku, a jej bohaterami są Sonny (Danny McBride – „Boski chillout”, „To już jest koniec”), gderliwy właściciel domu i Cassie Fowler (Rosemarie DeWitt – „Czarne lustro”, „Poltergeist”), samotna matka i zapracowana agentka nieruchomości, która traci grunt pod nogami, od kiedy została świadkiem morderstwa.

Arizona-DVD-pack-min.png

źródło: Filmostrada.pl / zdj. Universal Pictures