Margot Robbie oficjalnie negocjuje rolę w filmie Tarantino

Jak donosi serwis Deadline, Margot Robbie rozpoczęła właśnie oficjalne negocjacje do roli Sharon Tate w nowym filmie Quentina Tarantino pod tytułem Once Upon A Time In Hollywood (Pewnego razu w Hollywood).

Już w lipcu ubiegłego roku Tarantino spotkał się z aktorką i zaproponował, aby wystąpiła w jego nowym filmie, ale dopiero teraz pojawiła się oficjalna informacja, że Margot Robbie rozpoczęła negocjacje. Wydaje się więc, że jej angaż do roli Sharon Tate jest już tylko formalnością.

Bohaterami dziewiątego filmuTarantino będą Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) – telewizyjny aktor, występujący niegdyś w serialowym westernie – i Cliff Booth (Brad Pitt) – pomocnik Ricka, przyjaciel i kaskader. Po jednorazowym sukcesie swojego serialu sprzed lat obaj próbują odnaleźć się w nowej epoce Hollywood, szukając sposobu na zabłyśnięcie w branży filmowej i rozwinięcie swoich karier.

Tłem dla fabuły będzie seria morderstw dokonanych przez bandę Charlesa Mansona. Historia w pewnym stopniu skoncentruje się na jednym z najgłośniejszych morderstw Charliego Mansona, czyli zabójstwie Sharon Tate, aktorki i żony Romana Polańskiego.

Once Upon A Time In Hollywood to pierwszy film Tarantino, z którego produkcją nie będzie związany oskarżony ostatnio o molestowanie Harvey Weinstein. Prawa do filmu ostatecznie wynegocjowało Sony Pictures.

Zdjęcia do filmu ruszą najprawdopodobniej latem 2018 roku w Los Angeles, a jego premierę zapowiedziano na 9 sierpnia 2019 roku.

źródło: Deadline.com / Universal Pictures