Margot Robbie trenuje na wrotkach do roli Harley Quinn - nowe zdjęcia

Nowe informacje z obozu Warnera sugerują, że już dzisiaj wystartują prace na planie filmu Birds Of Prey, w którym do roli Harley Quinn powróci Margot Robbie. W sieci pojawiły się również nowe zdjęcia pokazujące, jak aktorka przygotowuje się do roli. Zobaczcie sami.

Mimo że nie pojawił się jeszcze żaden oficjalny komunikat na temat daty rozpoczęcia prac na planie, nowe plotki sugerują, że ekipa wejdzie na plan już dzisiaj. Do sieci wyciekły także zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak Margot Robbie przygotowuje się do roli — między innymi ćwicząc jazdę na wrotkach, z której znana jest komiksowa Harley Quinn.

Głównym wątkiem w Birds of Prey będzie porwanie Cassandry Cain przez Czarną Maskę, który chce wyszkolić młodą dziewczynę na swoją zabójczynię. Bohaterki będą musiały stworzyć zespół, by uwolnić ją z rąk porywacza i udaje im się to stosunkowo wcześnie, a reszta filmu koncentruje się na walce z ludźmi Czarnej Maski i zapewnieniu bezpieczeństwa Cassandrze. W opisie pojawia się też wzmianka o krótkim występie znanej postaci, ale jak na razie nie mamy żadnych szczegółów na ten temat.

W obsadzie filmu są Rosie Perez jako Renee Montoya, Mary Elizabeth Winstead jako Huntress, Jurnee Smollett-Bell jako Black Canary i Margot Robbie jako Harley Quinn. W głównego przeciwnika bohaterek, czyli Czarną maskę wcieli się Ewan McGregor. Film wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku. Za scenariusz do filmu odpowiada Christina Hodson.

źródło: Comibookmovie.com / zdj. Warne Bros.