Mark Strong wystąpi w filmie o Bondzie?

Po tym, jak Daniel Craig wreszcie potwierdził, że powraca jako agent 007 w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda, pojawiły się plotki dotyczące obsady drugoplanowych postaci. Według najnowszej z nich w filmie ma pojawić się Mark Strong.

Źródłem tej plotki jest usunięte już wideo, które na Instagramie zamieścił jeden ze znanych trenerów personalnych, Giocamo Farci. Materiał pokazywał, jak tening pod okiem instruktora przeprowadza Mark Strong, a pikanterii dodały wszystkiemu tagi, jakie zamieszczono pod klipem. Były to między innymi #JamesBond, # Bond25 i #007, które jednoznacznie wskazują, że Strong trenował pod kątem swojej roli w 25. filmie o Jamesie Bondzie.

Jak na razie nie wiemy, kogo w filmie miałby zagrać Mark Strong. Ostatnio sugerowano, że w rolę głównego złoczyńcy filmu wcieli się Helena Bonham Carter.

Prace na planie kolejnego filmu o Bondzie ruszą 3 grudnia bieżącego roku. Premierę filmu zapowiedziano na 8 listopada 2019 roku. Nieco wcześniej, bo 25 października, film zadebiutuje w kinach w Wielkiej Brytanii.

źródło: Movieweb.com / zdj. 20th Century Fox