Mirai - zwiastun anime opowiadającego o niezwykłej sile rodzinnych więzi

Mirai to nowa produkcja, której scenarzystą i reżyserem jest Mamoru Hosoda. Ta japońska animacja nie tylko zabierze widzów w niesamowitą podróż, ale przedstawi również niezwykłe rodzinne więzi, którym nie potrafi się oprzeć nawet mijający czas. Zobaczcie zwiastun oraz plakat promujące widowisko.

Pojawienie się młodszego rodzeństwa wywraca do góry nogami życie Kuna, który nie kryje swojej zazdrości i wściekłości. Niespodziewanie odkrywa, że ogród obok domu umożliwia podróże w czasie i spotkania z krewnymi z przeszłości lub przyszłości. Pozwala to chłopcu na niezwykłą przygodę, w czasie której Kun lepiej poznaje dzieje własnej rodziny. Obserwuje dziadka, którego pasją były motocykle, mamę, która – zupełnie tak jak on – wcale nie sprzątała po sobie zabawek oraz swoją nastoletnią siostrę. Dzięki temu powoli uczy się empatii, równowagi oraz wrażliwości na innych. Mirai to ujmujące anime, udowadniające siłę rodzinnego ciepła i ogromną rolę bliskich relacji, których budowanie wymaga ciągłej pracy nad sobą.

MV5BMDgwY2ZkOWItOGVjYi00NDE5LTllOTEtYzBiMjgyYzIwMmUyXkEyXkFqcGdeQXVyNTI4ODg2Mjc@._V1_SY1000_CR0,0,707,1000_AL_.jpg

Mirai znalazł się również na liście filmów animowanych nominowanych do Złotych Globów w 2019 roku. Premierę tego obrazu w polskich kinach zaplanowano na 1 lutego 2019 roku.

źródło: Kinodzieci.pl / zdj. Studio Chizu