Młody Han Solo zostanie gwiazdją serialu Nowy wspaniały świat

Alden Ehrenreich, który w ubiegłym roku wcielił się w młodego Hana Solo, zagra główną rolę w serialu Nowy wspaniały świat będącym adaptacją najsłynniejszej powieści Aldousa Huxleya. Poznajcie szczegóły.

Powieść Aldousa Huxleya została wydana w 1932 roku i uznawana jest za jedną z najwybitniejszych powieści z gatunku fantastyki naukowej skupiającej się na antyutopii. Książka przedstawia wizję społeczeństwa przyszłości, które osiągnęło stan całkowitego zorganizowania i zrealizowało ideał powszechnego szczęścia.

Głównymi bohaterami powieści są Bernard Marx i Lenina Crowne, mieszkańcy Nowego Londynu, którzy chcą poznać jednostki żyjące poza granicami utopijnego społeczeństwa, dostrzegające, że zostały czegoś pozbawione. Podczas pobytu na Ziemiach Dzikich dwójka bohaterów zostaje uwikłana w bunt i uratowana przez Johna „Dzikusa”, młodego chłopaka, który postanawia uciec z nimi do Nowego Londynu. W postać Johna wcieli się właśnie Alden Ehrenreich.

Serial powstaje dla platformy streamingowej NBCU, która ma zadebiutować w 2020 roku. Jednym ze scenarzystów i producentów wykonawczych serialu jest David Wiener, twórca serialu Homecoming.

źródło: Deadline.com / zdj. Lucasfilm