Morderstwo w Orient Expressie na UHD 4K i Blu-ray - ruszył pre-order

3 listopada swoją światową premierę miał film Murder On The Orient Express będący adaptacją bestsellerowej powieści Agathy Christie, a na Zavvi.com wystartował właśnie pre-order na wydania Blu-ray i UHD 4K z tym tytułem. Aktualne ceny wynoszą £14.99£19.99. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Murder On The Orient Express 4KUHD - amaray

11573033-2724523475892683.jpg

Grafika poglądowa, która może ulec zmianie.

Jak na razie nie wiemy, kiedy ewentualnie Morderstwo w Orient Expressie zadebiutuje na polskim rynku wydań Blu-ray i czy doczekamy się wydania na nośniku 4K UHD. Kinową premierę filmu zapowiedziano w naszym kraju na 24 listopada 2017 roku.

O filmie

Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

źródło: Zavvi.com / 20th Century Fox