„Motherless Brooklyn” pierwszy zwiastun filmu Edwarda Nortona

Warner Bros. pokazał pierwszy zwiastun dramatu kryminalnego pod tytułem „Motherless Brooklyn”, w którym zagrali Edward Norton, Bruce Willis, Alec Baldwin, Gugu Mbatha-Raw i Willem Dafoe.

Film jest adaptacją powieści detektywistycznej Jonathana Lethema z 1999 roku. Fabuła zabiera nas do lat 50. ubiegłego wieku, a jej głównym bohaterem jest Lional (Norton), prywatny detektyw z zespołem tików głosowych i ruchowych, który próbuje rozwiązać sprawę zabójstwa swojego mentora i jedynego przyjaciela Franka. Zdany na kilka drobnych wskazówek i swój umysł, detektyw odkrywa spisek, który może mieć wpływ na losy całego miasta.

Gwiazdorską obsadę uzupełniają: Cherry Jones, Ethan Suplee, Leslie Mann, Josh Pais, Fisher Stevens, Michael K. Williams i Robert Wisdom.

Motherless Brooklyn” zadebiutuje na dużym ekranie 1 listopada. Za reżyserię odpowiada wcielający się w głównego bohatera Edward Norton, dla którego jest to drugi film w roli reżysera — aktor debiutował za kamerą w 2000 roku za sprawą filmu „Zakazany owoc”.

źródło: zdj. Warner Bros.