Najdziwniejsi złoczyńcy DC na planie „Legionu samobójców” – pierwsze zdjęcia

Od kilkunastu dni James Gunn pracuje na planie swojego nowego filmu pod tytułem „Legion samobójców”. Do sieci trafiły właśnie pierwsze zdjęcia potwierdzające, że reżyser „Strażników Galaktyki” zamierza wprowadzić do filmowego świata DC jednych z najdziwniejszych komiksowych bohaterów.

Na pierwszych zdjęciach w swoich kostiumach pojawili się Jai Courtney wracający jako Boomerang, Mayling Ng jako Mongal — potężna córka Mongula I, która podobnie jak jej ojciec stara się przejąć kontrolę nad każdą planetą w kosmosie, Nathan Fillion jako Arm-Fall-Off-Boy umiejący odrywać swoje własne kończyny, które wykorzystuje do walki, Pete Davidson jako Blackguard — kryminalista walczący z Booster Goldem oraz brat reżysera Sean Gunn jako Łasica — wróg Firestorma.

jj-ss-tw-1.jpg

W obsadzie produkcji są jeszcze: Flula Borg, David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Daniela Melchior (Ratcatcher), Jennifer Holland, Idris Elba, John CenaStorm Reid, oraz: Joaquín Cosío, Juan Diego Botto, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz oraz Taika Waititi i Michael Rooker.

W filmie powrócą też bohaterowie z pierwszej części, czyli Amanda Waller, w którą ponownie wcieli się Viola Davis, Joel Kinnaman jako Rick Flag, a także Margot Robbie, która powtórzy rolę Harley Quinn.

Ekipa będzie pracowała głównie na planach w Atlancie, gdzie zdjęcia potrwają przez trzy miesiące. Po pobycie w stolicy stanu Georgia aktorzy przeniosą się do Panamy, gdzie dokończą kręcenie filmu.

„Legion samobójców 2” zawita do kin w sierpniu 2021 roku. Za scenariusz i reżyserię filmu będzie odpowiadał James Gunn.

źródło: Comicbook.com / zdj. Warner Bros.