Narodziny gwiazdy, Mary Poppins powraca, Creed II i Ralph Demolka 2 - szczegóły polskich wydań

Już od marca na naszym rodzimym rynku wydawniczym zaczną pojawiać się wydania Blu-ray i 4K UHD z największymi kinowymi hitami ostatnich miesięcy ubiegłego roku. Poznaliśmy właśnie  pierwsze szczegóły i daty premier takich filmów jak: Creed II, Narodziny gwiazdy, Mary Poppins powraca i Ralph Demolka 2.

Jako pierwszy ze wspomnianych tytułów zadebiutuje Creed II, który trafi na sklepowe półki już 25 marca. W ofercie dostępne będa wydania DVD, Blu-ray i 4K UHD. Płyta UHD będzie wyposażona w oryginalną ścieżkę dźwiękową w formacie Dolby Atmos oraz obraz w systemie Dolby Vision. W przypadku polskiej wersji możemy liczyć najprawdopodobniej na lektora w systemie Dolby Digital 5.1 oraz polskie napisy.

W kwietniu doczekamy się z kolei wydań DVD, Blu-ray, a także 4K UHD z filmem Narodziny gwiazdy, który został nominowany do Oscarów aż w ośmiu kategoriach. Reżyserski debiut Bradley'a Coopera z Lady Gagą w roli głównej trafi na polski rynek wydawniczy 24 kwietnia. Na płycie UHD znajdziemy oryginalny dźwięk w formacie Dolby Atmos oraz obraz w systemie Dolby Vision. Nie zabraknie także polskiego lektora oraz napisów. Pierwszą premierą kwietnia będą jednak najprawdopodobniej wydania Blu-ray i DVD z filmem Dziadek do orzechów i cztery królestwa, który ma zadebiutować podobno już 3 kwietnia.

Maj będzie natomiast należał do produkcji Disneya. Już pierwszego dnia miesiąca w sklepach pojawią się wydania Blu-ray i DVD z filmem Mary Poppins Powraca z Emily Blunt w roli głównej, a 25 maja będziemy mogli sięgnąć po wydania Blu-ray i DVD z animacją Ralph Demolka w internecie.

Lista wydań oraz daty premier nie zostały oficjalnie potwierdzone przez dystrybutora.

źródło: Gandalf.com.pl / zdj. Warner Bros. / Disney / Galapagos