Netflix zamawia trzeci sezon „Ty”

Na niecałe trzy tygodnie po premierze drugiego sezonu serialu „Ty” platforma Netflix poinformowała, że odnowiła swoją popularną serię na trzeci sezon.

Nowa seria produkcji zadebiutuje w 2021 roku i podobnie jak dwie poprzednie będzie składała się z 10 epizodów. W głównych rolach w trzecim sezonie powrócą gwiazdy Penn Badgley i Victoria Pedretti.

W prace nad nowym sezonem będą zaangażowani współtwórcy serii Sera Gamble i Greg Berlanti, którzy powrócą jako producenci wykonawczy, a Gamble ponownie zostanie showrunnerką serii.

„Ty” (ang. „You”) to amerykański dramat kryminalny, a zarazem thriller psychologiczny będący luźną adaptacją powieści pod tym samym tytułem autorstwa Calorine Kepnes. Pierwszy sezon opowiada o Joe Goldbergu (Badgley), właścicielu księgarni, który zakochuje się w swojej klientce, młodej pisarce o imieniu Beck (Elizabeth Lail). Z czasem jednak uczucie zamienia się w obsesję, a Joe wykorzystuje współczesną technologię (głównie media społecznościowe) i nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel, nawet przed morderstwem.

źródło: Variety.com / zdj. Netflix