Niewidzialny człowiek wybrany. Oliver Jackson-Cohen dołącza do Uniwersum Potworów

Studio Universal Pictures znalazło w końcu główną gwiazdę nowej wersji filmu „Niewidzialny człowiek”, który będzie wchodził w skład filmowego Uniwersum Potworów. Właśnie ogłoszono, że główną rolę w filmie zagra Oliver Jackson-Cohen. Poznajcie szczegóły.

W obsadzie produkcji jest już Elisabeth Moss, znana z serialu „Opowieść podręcznej”, która zagra główną bohaterkę Cecilię Kass. Pierwotnie tytułowego Niewidzialnego człowieka miał zagrać Johnny Depp, ale aktor nie jest już związany z projektem. Dzisiaj wiemy już, że miliardera-socjopatę, który dorobił się majątku dzięki kostiumowi zapewniającemu mu niewidzialność, zagra Oliver Jackson-Cohen, gwiazda serialu „Nawiedzony dom na wzgórzu” od Netfliksa oraz takich produkcji jak: „Mężczyzna w pomarańczowej koszuli”, „Emerald City”, „Dracula” i „Świat bez końca”.

W ramach plotek z rolą wcześniej łączeni byli Armie Hammer i Alexander Skarsgård.

Film, który do własnego scenariusza wyreżyseruje Leigh Whannell, wejdzie do kin już 13 marca 2020 roku. Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w lipcu w Australii. W pozostałych rolach wystąpią Aldis Hodge, Harriet Dyer i Storm Reid.

źródło: Deadline.com / zdj. Netflix