Nowa część Men in Black ma już oficjalny tytuł

W październiku zakończyły się prace na planie nowej odsłony serii Men in Black, w której główne role zagrali Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Dzisiaj w końcu poznaliśmy oficjalny tytuł produkcji. Poznajcie szczegóły.

Czwarta część serii została zatytułowana Men in Black International. Sony rozpocznie promocję swojego nowego film podczas Comic-Conu w Brazylii już w najbliższy weekend, gdzie studio przedstawi pierwsze oficjalne informacje na temat produkcji. Być może zobaczymy nawet pierwszy krótki zwiastun lub zdjęcia. Tytuł filmu potwierdza niejako wcześniejsze informacje na temat fabuły filmu, która ma skupiać się na nowej parze agentów, którzy zostają uwikłani w sprawę morderstwa i aby ją rozwiązać będą musieli przemierzyć wiele zakątków świata i odwiedzić międzynarodowe placówki organizacji MiB.

W pozostałych rolach występują: Kumail Nanjiani, który wcielił się w inteligentnego obcego i trzeciego partnera dwójki głównych agentów,  Liam Nesson grający rolę szefa brytyjskiego oddziału M.I.B i Emma Thompson, która powróciła jako Agentka O.

Reżyserem filmu jest F. Gary Gray odpowiadający między innymi za wyreżyserowanie ósmej odsłony serii Szybcy i Wściekli. Scenariusz do nowej części Facetów w czerni stworzyli Matt Holloway i Art Marcum, znani przede wszystkim z pracy nad pierwszym Iron Manem. Premierę filmu zapowiedziano na 14 czerwca 2019 roku.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Instagram