Nowa piosenka Lany Del Rey w zwiastunie filmu „Upiorne opowieści po zmroku”

Do sieci trafiła kolejna zapowiedź horroru „Upiorne opowieści po zmroku”, w której oprócz nowych scen z filmu możemy też usłyszeć fragment nowej piosenki Lany Del Rey pod tytułem „Season of the Witch”.

Piosenkę „Season of the Witch” pierwszy raz w 1966 roku wykonał Donovan, szkocki wokalista współpracujący między innymi z The Beatles. Pełna wersja nowej wersji piosenki w wykonaniu Lany Del Rey zadebiutuje już w ten piątek z okazji kinowej premiery horroru.

Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah – opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco prawdziwe dla grupy przyjaciół, którzy trafią do opuszczonego domu Sarah.

Reżyserem filmu jest André Øvredal, a scenariusz na podstawie powieści Alvina Schwartza stworzyli Daniel i Kevin Hagemanowie oraz Guillermo del Toro, który będzie także jednym z producentów filmu.

W głównych rolach wystąpią: Zoe Coletti, Austin Abrams, Gabriel Rush, Michael Garza, Austin Zajur, Dean Norris, Gil Bellows i Lorraine Toussaint. Film „Scary Stories to Tell” wejdzie do kin 9 sierpnia 2019 roku.

źródło: Lionsgate / Kino Świat