Nowe informacje o kolejnych filmach ze świata Kingsman

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat trzeciej części Kingsman oraz prequela serii pod tytułem The Great Game. Jak się okazuje, oba filmy mają być ze sobą powiązane.

Już kilka tygodni temu Matthew Vaughn, odpowiedzialny za reżyserię filmów Kingsman, zapowiedział, że planuje rozszerzyć świat opowiadający o członkach tajnej agencji nie tylko poprzez trzecią część serii, która podsumuje historię Harry'ego i Eggy'ego, ale również przez stworzenie serialu telewizyjnego i filmowego prequela serii pod tytułem The Great Game.

Jak się okazuje, Matthew Vaughn oraz jego współpracowniczka Jane Goldman, odpowiadająca za scenariusze do filmów, chcą przedstawić w trzeciej części Kingsman postacie, które odegrają główne role w prequelu.

Jedną z takich postaci ma być nastolatek o imieniu Conrad, opisywany jako młody, zarozumiały i czarujący syn brytyjskiego księcia, który chce znaleźć sposób, by służyć swojemu krajowi podczas pierwszej wojny światowej. Mówi się również, że drugą z głównych ról w prequelu ma zagrać Ralph Fiennes, wcielający się w nieco starszego agenta Kingsman.

Mając w pamięci to, że w drugiej części serii obserwowaliśmy retrospekcje mające poszerzyć świat Kingsman, możemy przypuszczać, że ten sam zabieg zostanie wykorzystany w kolejnej odsłonie, dzięki czemu poznamy postacie, na których skupi się prequel.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. 20th Century Fox