Nowe premiery grudnia od Egmontu: „Bloodborne” i „Trzeci Testament”

Zgodnie z zapowiedzią Egmont zaprezentował dzisiaj dwie grudniowe premiery, które nie znalazły się w katalogu na 2019 rok.

5 września wydawnictwo Egmont Polska ogłosiło 7 nowych premier listopada. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w grudniu do sprzedaży trafią – oprócz tytułów wymienionych w katalogu – także: „Bloodborne” tom 1 i „Trzeci Testament” tom 1: „Juliusz”.

Bloodborne, tom 1.

Nowa seria komiksowa oparta na bestsellerowej grze komputerowej Bloodborne.
Po przebudzeniu w mieście dotkniętym plugawą zarazą, gdzie w cieniach czyhają potworne bestie, a ulice są mokre od krwi przeklętych, bezimienny Łowca wyrusza na niebezpieczną misję w poszukiwaniu Bladej Krwi.

Autorem scenariusza komiksu jest Aleš Kot, a rysunki stworzył Piotr Kowalski (Gail).

Premiera: 4 grudnia 2019 roku

Bloodborne, tom 1.

Trzeci Testament, tom 1. Juliusz

Zbiorcze wydanie nowej serii, która jest prequelem kultowego cyklu Trzeci Testament, stworzonej przez Alexa Alice’a (Gwiezdny zamek) według pomysłu Xaviera Dorisona (Kriss de Valnor, Sanktuarium). W Juliuszu zostaje wyjaśnione pochodzenie manuskryptu zawierającego Słowo Boże. Nakreślona z rozmachem alternatywna wizja dziejów ukazuje sięgające głębokiej starożytności korzenie Hordy i krętych dróg kolejnych przymierzy Boga z jego ludem.

Premiera: 4 grudnia 2019

Trzeci Testament, tom 1. Juliusz

źródło: Swiatkomiksu.pl