Nowy film z Harley Quinn z kategorią R?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Warner Bros. zatrudniło Cathy Yan na stanowisko reżysera filmu Birds of Prey, w którym wystąpi Harley Quinn, Batgirl i kilka innych, jeszcze nieujawnionych, kobiecych bohaterek. Dzisiaj pojawiła się informacja, że film może otrzymać kategorię wiekową R.

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Margot Robbie, wcielająca się w postać Harley Quinn, ujawniła, że pomysł na stworzenie filmu o kobiecym gangu z Harley na czele zrodził się trzy lata temu jeszcze podczas prac nad Suicide Squad. Aktorka podkreśliła, że nie wyobraża sobie solowego filmu z tą postacią i Harley Quinn najlepiej funkcjonuje w grupie, a zwłaszcza w grupie z innymi bohaterkami.

Margot Robbie stwierdziła również, iż od początku planowała stworzenie filmu z kategorią wiekową R, a biorąc pod uwagę, że aktorka zajmuje również stanowisko producenta filmu i miała duży wpływ na wybór reżyserki produkcji, można założyć, że i w tym aspekcie dopnie swego.

Margot Robbie potwierdziła również, że niewiele wie o innych projektach z Harley i aktualnie wspólnie ze scenarzystką Christiną Hodson koncentruje się jedynie na pracy nad filmem Birds of Prey.

Nie wiemy jeszcze, kiedy film miałby trafić do kin, ani kto oprócz Margot Robbie znajduje się w obsadzie produkcji.

źródło: Comicbookmovie.com / DC Comics / Warner Bros.