Nowy plakat filmu Smętarz dla zwierzaków

Studio Paramount Pictures po wczorajszej premierze zwiastuna horroru Smętarz dla zwierzaków kontynuuje promocję swojego nowego horroru opartego na powieści mistrza grozy, Stephena Kinga, publikując dzisiaj nowy plakat produkcji. Zobaczcie sami.

Doktor Creed (Jason Clarke) wraz z żoną Rachel (Amy Seimetz) i dwójką małych dzieci przeprowadza się z Bostonu do małej wsi w stanie Maine. Dzięki nowo poznanemu tajemniczemu sąsiadowi odkrywa tajemnicze miejsce pochówku ukryte głęboko w lesie położonym w pobliżu swojego domu. W momencie, gdy dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku, w którym ginie kot Creedów, Louis zwraca się do swojego niezwykłego sąsiada, Juda Crandalla (John Lithgow), o pomoc, co prowadzi do przerażających konsekwencji.

pet_sematary_ver2_xlg.jpg

Smętarz dla zwierzaków będzie miał swoją premierę 5 kwietnia 2019 roku. Za nową wersję odpowiedzialni są Kevin Kolsch i Dennis Widmyer, którzy zajęli się reżyserią, oraz scenarzyści Jeff Buhler i David Kajganich. W rolach głównych zobaczymy Jasona Clarke’a jako Louisa Creeda, Amy Seimetz jako jego żonę Rachel i Johna Lithgowa jako sąsiada Juda Crandalla.

źródło: zdj. Paramount Pictures