Nowy zwiastun horroru The Curse of La Llorona od Jamesa Wana

Studio Warner Bros. pokazało nowy zwiastun swojego kolejnego horroru od James Wan i reżysera trzeciej części Obecności pod tytułem The Curse of La Llorona. Zobaczcie sami.

Film opowie historię pracowniczki opieki społecznej, która w 1973 roku w Los Angeles natrafia na zjawę La Llrony i sprowadza na swoją rodzinę koszmarny los. Przerażona kobieta szuka pomocy u miejscowego księdza, który może być dla niej jedynym ratunkiem.

Inspiracją dla fabuły jest meksykańska legenda o przerażającej zjawie nazywanej La Llorona, która za życia była młodą kobietą i z miłości do kochanka zamordowała swojego męża i dzieci, za co została ukarana wiecznym zawieszeniem pomiędzy Niebem a Piekłem.

Film otrzymał także polski zwiastun, który przy okazji ujawnił także polską wersję tytułu: Topielisko. Klątwa La Llorony. W polskich kinach film będzie można oglądać od 10 maja, czyli niecały miesiąc po premierze w USA.

W głównych rolach wystąpią: Linda Cardellini, Patricia Velasquez, Sean Patrick Thomas i Raymond Cruz. Reżyseruje Michael Chaves. Premierę filmu zapowiedziano na 19 kwietnia 2019 roku.

źródło: Comingsoon.net / zdj. New Line Cinema