Oto kolejny opis fabuły Avengers: Endgame - co zamierza Thanos?

Niedawno poznaliśmy pierwszy oficjalny opis filmu Avengers: Endgame, a dzisiaj do sieci trafiło kolejne streszczenie fabuły, które sugeruje nam, czego możemy się spodziewać po czwartej części Avengers. Poznajcie szczegóły.

Wojna bez granic zakończyła się zwycięstwem Thanosa, który za pomocą Kamieni Nieskończoności zmniejszył populację wszechświata o połowę. Widzieliśmy, że po wykonaniu swojego zadania Szalony Tytan zamierzał w końcu odpocząć, ale nowy opis fabuły udostępniony przez sieć kin Vue sugeruje, że Thanos będzie chciał jednak przejąć kontrolę nad Wszechświatem i zaprowadzić w nim swoje rządy. Dodatkowo w opisie fabuły pojawia się także wzmianka o Kapitan Marvel, która pomoże bohaterom w walce z potężnym przeciwnikiem.

Do sieci trafiły także zdjęcia nowych zabawek, które pokazują, jak w filmie mogą prezentować się Ronin i War Machine.

Po niszczycielskich wydarzeniach, które w filmie Avengers: Wojna bez granic sprowadził na świat Thanos, pozostali przy życiu członkowie najpotężniejszej drużyny bohaterów muszą wykorzystać całą swoją siłę, by pokonać boga z Tytana.

Sprawy na Ziemii mają się naprawdę źle. Po tym, jak potęga Kamieni Nieskończoności zniszczyła połowę populacji, Thanos przejął miano władcy wszechświata, pozostawiając drużynę Avengers w rozsypce. Potężny Tytan będzie powiększał swoją władzę, jeśli ktoś nie zdoła go powstrzymać. Tak więc, nie mając czasu na obchodzenie żałoby Czarna Wdowa, Thor, Kapitan Ameryka i Bruce Banner muszą stanąć do nierównej walki i zgromadzić ocalałych członków najpotężniejszej drużyny herosów, a także skorzystać z usług Kapitan Marvel.

Wspólnie będą musieli odnaleźć sposób na odzyskanie swoich pokonanych sojuszników i pokonanie Szalonego Tytana. W innym wypadku będą skazani na beznadziejną egzystencję.

War-Machine.jpg

Ronin.jpg

Avengers 4 trafi do kin 26 kwietnia 2019 roku. W rolach głównych na pewno wystąpią takie gwiazdy: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Scarlett Johansson, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Peter Dinklage i Josh Brolin. Reżyserią filmu zajmują się bracia Anthony i Joe Russo.

źródło: Hindustantimes.com / Comicbook.com / zdj. Marvel