Pierwsza zapowiedź Gry o Tron i dokładna data premiery już w niedzielę?

W listopadzie ubiegłego roku stacja HBO zapowiedziała, że ósmy i zarazem finałowy sezon Gry o Tron zadebiutuje w kwietniu 2019 roku. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że już w najbliższą niedzielę najprawdopodobniej zostanie ujawniona w końcu dokładna data premiery pierwszego odcinka nowej serii. Poznajcie szczegóły.

Na swoim oficjalnym koncie na Twitterze stacja HBO pokazała screen z rozmowy z tajemniczym "szefem", z której jasno wynika, że dokładna data premiery nowego sezonu Gry o Tron zostanie zdradzona już w tę niedzielę przy okazji debiutu trzeciego sezonu serialu Detektyw.

hbo-got--01.png

Trudno jednak oczekiwać, że stacja zaprezentuje nam samą datę premiery, biorąc pod uwagę, że do premiery Gry o tron pozostały już tylko cztery miesiące możemy być niemal pewni, że stacja w końcu zdecyduje się na publikację pierwszej zapowiedzi nowych odcinków. W Polsce pierwszy odcinek Detektywa, który będzie wykorzystany przez HBO do promowania Gry o Tron, zostanie wyemitowany równocześnie z amerykańską premierą o 03:00 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

źródło: Winteriscoming.net / zdj. HBO