Pierwszy zwiastun filmu „1800 gramów” z Magdaleną Różczką w roli głównej

Tej jesieni Kino Świat i TVN wprowadzą do kin swój nowy film pod tytułem „1800 gramów”, w którym główne role zagrali Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska i Maciej Zakościelny. Zobaczcie pierwszy zwiastun.

Zdjęcia do filmu zrealizowane zostały w tym roku w Krakowie, za reżyserię odpowiada Marcin Głowacki, twórca filmu „Mój biegun”. Film wejdzie na ekrany kin 15 listopada.

W pozostałych rolach na ekranie pojawią się: Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski.

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

1800G TEASER.jpg

źródło: zdj. Kino Świat / TVN