Pitbull. Ostatni Pies - mamy oficjalny plakat!

W sieci pojawił się właśnie pierwszy oficjalny plakat filmu Pitbull. Ostatni pies w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Nowa cześć Pitbulla trafi do kin już w marcu. Zobaczcie sami.

O filmie

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

pitbull_nowe_porzadki_poster.jpg

W filmie wystąpią Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Rafał Mohr, Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Agnieszka Kawiorska, Artur Szpilka i Katarzyna Nosowska.

źródło: Kino Świat / zdj. Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments