„Pogromcy duchów 2020” – ruszyły prace na planie. Główni bohaterowie na pierwszym zdjęciu

Reżyser nowego filmu z serii „Pogromcy duchów” poinformował właśnie, że wystartowały prace na planie i pokazał pierwsze zdjęcie przedstawiające główne gwiazdy produkcji, którymi będą Mckenna Grace, Finn Wolfhard i Carrie Coon. Zobaczcie sami.

Prace na planie wystartowały w Albercie w Kanadzie. Obok trójki aktorów i reżysera na zdjęciu pojawił się także Ivan Reitman, który odpowiadał za stworzenie oryginalnego filmu z lat 80. Ivan będzie pracował przy nowym filmie jako jeden z jego producentów. Jego syn Jason Reitman zajmie się z kolei reżyserią. Jason Reitman pokazał też zdjęcie zapowiadające, że w filmie pojawi się kultowy samochód Pogromców duchów.

Nowy film opowie historię grupy dzieciaków, które trafiają na nadprzyrodzone siły i będą potrzebowały pomocy Pogromców duchów. Główną bohaterkę filmu zagra Mckenna Grace, w jej starszego brata wcieli się Finn Wolfhard, znany z serialu Stranger Things, a matkę z kolei zagra Carrie Coon, znana z seriali „Fargo i Pozostawieni.

W produkcji pojawią się też członkowie oryginalnej obsady, czyli Sigourney Weaver, Annie Potts, Dan Aykroyd, Ernie Hudson i Bill Murray. Nowych bohaterów zagrają Paul Rudd, Celeste O'Connor i Logan Kim.

Kinową premierę filmu „Pogromcy duchów 2020” zaplanowano na 10 lipca 2020 roku.

D_ULRlOX4AAnkpU.jpg

źródło: zdj. Sony Pictures