Polski zwiastun filmu „Judy” ze zjawiskową Renée Zellweger w roli głównej!

Już 3 stycznia w polskich kinach zadebiutuje film pt. „Judy” z Renée Zellweger w roli głównej. Zobaczcie jego krótki polski zwiastun.

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda. Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym na którego czekała całe życie?

Twórcami opisywanego obrazu są reżyser Rupert Goold oraz scenarzysta Tom Edge. W jego obsadzie wystąpili również: Rufus Sewell, Jessie Buckley, Finn Wittrock, Michael Gambon, Gaia Weiss i inni.

źródło: Helios Polska