Pomniejszenie - przegląd ofert i specyfikacja

6 czerwca do sklepów trafiły wydania 4K UHD, Blu-ray i DVD z filmem Pomniejszenie z Mattem Damonem, Kristen Wiig i Christophem Waltzem w rolach głównych. Prezentujemy Wam przegląd ofert na wszystkie z wydań oraz ich specyfikacje.

Dystrybutorem filmu jest Imperial CinePix, który przygotował dla nas trzy wydania z filmem. Na 4K UHD, Blu-ray i DVD doczekaliśmy się standardowych wydań w plastikowym opakowaniu.

Na płycie UHD znajdziemy dźwięk w formacie DTS-HD-MA 7.1 oraz obraz w systemie HDR10. Na płycie Blu-ray również umieszczono oryginalną ściężkę dźwiękową w formacie DTS-HD MA 7.1. W przypadku polskiej wersji językowej na płytach obecne będą napisy oraz lektor w formacie Dolby Digital 5.1.

O filmie

Laureat Oscara®, Alexander Payne (Spadkobiercy, Nebraska) zrealizował zabawną i ciepłą komedię wielkiego formatu... z maleńkim Mattem Damonem. Gdy naukowcy pracujący na problemem przeludniania naszego globu, wynajdują metodę zmniejszania ludzi do rozmiaru kciuka, Paul Safranek (laureat Oscara® Matt Damon) i jego żona Audrey (Kristen Wiig) postanawiają porzucić stresujące życie, by zmniejszyć się i żyć na całego w luksusowym mini-świecie. Pełna niezwykłych przygód i nieskończonych możliwości, miniaturowa kraina oferuje więcej niż tylko bogactwa. Paul poznaje zupełnie nowy świat i zdaje sobie sprawę, że ludzie są jednak stworzeni do czegoś większego. W tym pełnym polotu, „niezwykle zabawnym”1 i „oryginalnym”2 filmie występuje także laureat Oscara® Christoph Waltz (Django).

Pomniejszenie 4K UHD+Blu-ray - opakowanie plastikowe

 Gdzie kupić?

Pomniejszenie Blu-ray - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Pomniejszenie DVD - opakowanie plastikowe

Gdzie kupić?

Materiały dodatkowe

  • Praca z Alexandrem
  • Obsada
  • Wizualna podróż
  • Kwestia perspektywy
  • Problem globalny

Specyfikacja wydania

Dystrybucja

Imperial CinePix

Data wydania

06.06.2018

Opakowanie

Amaray

Czas trwania [min.]

135

Liczba nośników

1/2

Obraz

Aspect Ratio: 16:9 - 2.39:1

Dźwięk oryginalny

DTS-HD MA 7.1 angielski

Polska wersja

Dolby Digital 5.1 lektor i napisy

źródło: Imperial CinePix / zdj. 20th Century Fox