Posłuchajcie muzyki z nowej Godzilli - informacje na temat soundtracku

Za miesiąc w kinach na całym świecie będzie rządziła nowa Godzilla oraz nowe potwory z filmowego uniwersum Warnera. Dzisiaj poznaliśmy w końcu szczegóły na temat soundtracku do kontynuacji hitu z 2014 roku. Sprawdźcie spis wszystkich utworów, które trafią na płytę i posłuchajcie dwóch z nich.

WaterTower Music opublikowało listę wszystkich 26 utworów, które znajdą się na soundtracku filmu oraz poinformowało, że jego premiera została zapowiedziana w USA na 24 maja. Za stworzenie muzyki do nowego filmu Warnera odpowiada Bear McCreary, twórca muzycznej oprawy do takich seriali jak: „Terminator: Kroniki Sary Connor”, „Żywe trupy”, „Constantine” i „Piraci”, a także do filmów „10 Cloverfield Lane”, „Droga bez powrotu 2”, „Ostatni postój” i „Raport z Europy”.

Przy okazji ujawnienia nowych informacji na temat soundtracku WaterTower udostępniło również dwa utwory z filmu. Pierwszym z nich jest cover utworu „Godzilla” zespołu Blue Öyster Cult, a drugi utworów nosi tytuł Old Rivals”.

1. Godzilla (feat. Serj Tankian)
2. Godzilla Main Title
3. Memories of San Francisco
4. The Larva
5. Welcome to Monarch
6. Outpost 32
7. Ice Breaker
8. Rise of Ghidorah
9. Old Rivals
10. The First Gods
11. Rodan
12. A Mass Awakening
13. The One Who is Many
14. Queen of the Monsters
15. For Andrew
16. Stealing the Orca
17. The Hollow Earth
18. The Key to Coexistence
19. Goodbye Old Friend
20. Rebirth
21. Fog Over Fenway
22. Battle in Boston
23. Redemption
24. King of the Monsters
25. Ghidorah Theme
26. Mothra’s Song

Film „Godzilla 2: Król potworów” trafi na ekrany kin 31 maja 2019 roku. W Polsce film zadebiutuje nieco później, bo 14 czerwca. Za reżyserię odpowiada Mike Dougherty. Wystąpią: Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Ken Watanabe, Charles Dance, Sally Hawkins, Bradley Whitford, O'Shea Jackson Jr., Thomas Middleditch, Aisha Hinds i Zhang Ziyi. 

źródło: Comicbookmovie.com zdj. Warner Bros.