Power Rangers doczekają się kolejnego filmu?

Mimo że kinowa wersja Power Rangers z 2017 roku nie była wielkim hitem wszystko wskazuje na to, że franczyza opierająca się na popularnym serialu z lat 90. ubiegłego wieku może doczekać się nowego filmu. Poznajcie szczegóły.

Filmowa wersja Power Rangers miała być początkiem długoletniej serii, ale produkcja nie spotkała się z dobrym przyjęciem ze strony krytyków, a co istotniejsze nie zdołała również przyciągnąć do kin odpowiedniej ilości widzów. Film zarobił na całym świecie w kinach tylko 142,3 miliona dolarów, podczas gdy jego budżet wynosił aż 100 milionów.

Wygląda jednak na to, że porażka finansowa Power Rangers nie jest w stanie zniechęcić firmy Hasbro do porzucenia planów na temat długoletniej franczyzy. Szef firmy, do której należą prawa do ekranizacji, Brian Goldner zdradził niedawno, że cały czas rozmawia z przedstawicielami studia Paramount Pictures na temat nowego filmu o przygodach Power Rangers.

Dokładniejsze szczegóły na temat projektu nie zostały jednak ujawnione. Wydaje się jednak, że najkorzystniejszym wyjściem będzie dla studia ponownie uruchomienie serii, a nie kontynuowanie produkcji z 2017 roku. Przypomnijmy, że firma Hasbro nabyła prawa do ekranizacji Power Rangers za ponad 520 milionów dolarów, a wcześniej producent zabawek współpracował już ze studiem Paramount przy okazji filmów z serii Transformers i G.I. Joe.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Paramount Pictures