Poznajcie historię Dr. Dre w nowym dokumencie Netfliksa

Poznaliśmy datę premiery nowej serii dokumentalnej od Netfliksa pod tytułem The Defiant Ones. Pojawił się również pierwszy zwiastun i zdjęcia. Zobaczcie sami.

Seria dokumentalna The Defiant Ones będzie dostępna na Netflix od 23 marca. Wszystkie cztery odcinki zostaną udostępnione w tym samym czasie.

The Defiant Ones, opowiada historię Jimmy’ego Iovine’a i Dr. Dre - syna robotnika portowego z Brooklynu i chłopaka prosto z Compton - oraz ich zaskakującej współpracy i kluczowej roli, jaką odegrali w wydarzeniach kształtujących współczesną kulturę. Ta porywająca i momentami bezkompromisowa opowieść toczy się na przestrzeni ostatnich czterdziestu lat w studiach nagraniowych, skromnych domach i bogatych willach, na salach sądowych i korytarzach największych korporacji.

Galeria zdjęć (po kliknięciu w obrazek możecie zobaczyć go w pełnej rozdzielczości)

NICOLEYOUNG_DRDRE_BYGARIASKEW_033.jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_012.jpg

JIMMYIOVINE_BYGARIASKEW_008.jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_031.jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_017.jpg

ALLENHUGHES_DRDRE_BYGARIASKEW_018 (1).jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_005.jpg

ALLENHUGHES_BYGARIASKEW_007 (1).jpg

ALLENHUGHES_BYGARIASKEW_005 (1).jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_008.jpg

JIMMYIOVINE_BYGARIASKEW_001.jpg

Janet_IMG_041.jpg

img078_Janet.jpg

DRDRE_BYGARIASKEW_027.jpg

Reżyserem serialu jest Allen Hughes, który przeprowadził z bohaterami obszerne wywiady. W produkcji zobaczymy również fragmenty rozmów z takimi ikonami muzycznymi jak: Bono, David Geffen, Eminem, Nas, Stevie Nicks, Ice Cube, Gwen Stefani, Jon Landau, Tom Petty, Trent Reznor, Snoop Dogg, Bruce Springsteen, Diddy i will.i.am. The Defiant Ones zawiera niepublikowane nigdy wcześniej materiały z sesji nagraniowych takich gwiazd jak m.in. Eazy-E, JJ Fad, Stevie Nicks, N.W.A., Tom Petty, Bruce Springsteen i U2.

źródło: Netflix - informacja prasowa