Rian Johnson chce wyreżyserować odcinek „The Mandalorian”

W wywiadzie przeprowadzonym dla serwisu ReelBleed, Riana Johnsona - reżysera i scenarzystę polaryzującego epizodu VIII „Gwiezdnych wojen” – spytano jak zareagowałby na propozycję objęcia stanowiska reżysera jednego z odcinków flagowego serialu platformy Disney+. Odpowiedź artysty była entuzjastyczna. 

Choć w ubiegły piątek na platformie Disney+ zadebiutował dopiero czwarty odcinek serialu „The Mandalorian” to prace nad drugim sezonem znajdują się już w zaawansowanej fazie produkcji. Pierwsze ujęcia zza kulis otrzymaliśmy parę tygodni temu. Tymczasem, dziennikarze serwisu ReelBleed spytali Riana Johnsona - twórcę „Ostatniego Jedi” czy podjąłby się wyreżyserowania jednego odcinka. Oto co odpowiedział: 

Tak, jak cholera! Gdybym tylko miał czas, zrobiłbym to w mgnieniu oka. Miałem okazję odwiedzić plan pierwszego sezonu i wyglądał świetnie.  

Szanse na udział Johnsona w powstawanie drugiego sezonu serialu Favreau są raczej znikome, aczkolwiek niewykluczone, że reżyser mógłby przyłączyć się do ekipy na etapie nieuniknionego sezonu trzeciego.

Chcielibyście by Johnson powrócił do gwiezdnej sagi w roli reżysera? 

źródło: Heroichollywood.com / zdj. Lucasfilm