Richard Madden na nowych zdjęciach z planu „The Eternals”

Do aktorów pracujących na planie nowego filmu Marvela pod tytułem „The Eternals” dołączył już  Richard Madden mający wcielić się w filmową wersję Ikarisa. Zobaczcie, jak gwiazda „Gry o Tron” wypada na planie.

Plotki sugerują, że Richard Madden zagra w filmie „The Eternals” pierwszą otwarcie gejowską postać w produkcjach Marvela. Jak na razie jednak informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona i możemy opierać się jednie na pogłoskach i zdjęciach z planu.

W komiksach Ikaris to Przedwieczny, urodzonego ponad 20 tysięcy lat temu w Wiecznym mieście Polarii. Jego moc została wzmocniona energią kosmiczną i pozwala mu na całkowitą kontrolę nad swoim ciałem, nawet gdy śpi lub jest nieprzytomny. Ma podstawowe zdolności parapsychiczne, pozwalające mu na odczytywanie myśli innych, ale niewystarczające do kontrolowania postępowania innych osobników. 

W rolach głównych w filmie pojawią się jeszcze: Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh i Angelina Jolie jako Thena, Gemma Chan jako Sersi i Kit Harington jako Black Knight.

The Eternals” trafi do kin 6 listopada 2020 roku. Do wyreżyserowania filmu Marvel zatrudnił do chińską reżyserkę Chloe Zhao, która ma na koncie takie produkcje jak The Rider” i Pieśni braci moich”. Scenariusz do filmu napisali natomiast Matthew i Ryan Firpo.

źródło: zdj. BBC