Robert Pattinson zagra Batmana? Nowa plotka

Studio Warner Bros. i Matt Reeves szukają aktualnie aktora, który wcieli się w nowego Bruce'a Wayne'a, a  nowa plotka z postacią Mrocznego Rycerza łączy Roberta Pattinsona, gwiazdę serii Zmierzch. Poznajcie szczegóły.

Nową plotką na temat aktora, który mógłby zastąpić Bena Afflecka w roli Batmana, podzielił się niedawno amerykański rysownik mający powiązania z wieloma gwiazdami i największymi studiami. Według niego najnowszym kandydatem do roli zagrania młodego Bruce'a Wayne'a w solowym filmie reżyserowanym przez Matta Reevesa jest Robert Pattinson znany doskonale fanom serii Zmierzch.

Jak na razie informację należy traktować wyłącznie jako plotkę, a biorąc pod uwagę, jak wielu antyfanów ma filmowa seria Zmierzch zaangażowanie Pettinsosa do roli Mrocznego Rycerza wydaje się bardzo mało prawdopodobne. Gdyby jednak Matt Reeves zdecydował się na podjęcie tego ryzykownego kroku, to nowy Batman bez wątpienia będzie musiał poradzić sobie z ogromną falą krytyki i to jeszcze przed premierą filmu. Mimo że Robert Pattinson od momentu, gdy wcielał się w głównego bohatera serii Zmierzch, zagrał już w wielu cenionych produkcjach, to cały czas postrzegany jest jeszcze przez pryzmat swojej roli w popularnym hicie dla nastolatków.

Solowy Batman zawita do kin 25 czerwca 2021 roku. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiedzialny będzie Matt Reeves.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Cinedigm