Russell Crowe jako podstarzały Roger Ailes na pierwszym zdjęciu z serialu Showtime

W nowym serialu przygotowywanym przez Showtime do świata telewizji powróci Russell Crowe, który zagra głównego bohatera produkcji Rogera Ailesa. W sieci pojawiło się właśnie pierwsze zdjęcie z planu pokazujące niesamowitą metamorfozę aktora. Zobaczcie sami.

Prace na planie wystartowały w tym tygodniu w Nowym Jorku. Na pierwszym zdjęciu możemy zobaczyć, podpierającego się na lasce łysiejącego Crowe'a, który wciela się w byłego szefa stacji Fox News, który odszedł z telewizji w cieniu oskarżeń o molestowanie.

russell-crowe.jpg

Serial ma opierać się na bestsellerowej książce The Loudest Voice in the Room, w której Gabriel Sherman zebrał ponad 600 wywiadów z osobami związanymi z życiem Ailesa i przedstawił jego wizerunek z różnych perspektyw. Serial nie otrzymał jeszcze oficjalnego tytułu. Wiemy jednak, że jego premierę zaplanowano na przyszły rok.

W serialu zagrają Naomi Watts jako Gretchen Carlson, Sienna Miller jako Beth Ailes, Seth MacFarlane jako Brian Lewis, Simon McBurney jako Rupert Murdoch i Annabelle Wallis jako Laurie Luhn.

Historia Ailesa zostanie także opowiedziana w nadchodzącym filmie Jay'a Roacha, w którym wystąpią Nicole Kidman i Charlize Theron. O filmie pisaliśmy już na początku sierpnia w newsie: Nicole Kidman zagra Gretchen Carlson - dziennikarkę Fox News.

źródło: Ew.com / zdj. Warner Bros. Pictures